Dámske hodinky

Zákazník

Neviete si svoj deň predstaviť bez náramkových hodiniek? U nás si dámske hodinky určite vyberiete. Našu ponuku tvoria dámske hodinky Tissot a Longines, ktoré sú stelesnením luxusu, prestíže a predovšetkým maximálnej presnosti. Vaše nové hodinky budú doplnkom, ktorý budete chcieť nosiť stále, stačí si len vybrať kúsok, ktorý sa najlepšie bude hodiť k vášmu štýlu obliekania a šperkom, ktoré s obľubou nosíte

Hodinky dámske s tradičným aj extravagantným dizajnom

Dámske hodinky Longines a Tissot si môžete vybrať podľa rôznych tvarov ciferníka, v našej ponuke je hojne zastúpený klasický kruh, ktorý je nadčasovou klasikou vhodnou k formálnemu oblečeniu, ale aj outfitom na voľný čas. Dámske hodinky s hranatým ciferníkom sú zas ideálnou voľbou k elegantnému oblečeniu. Ak túžite po hodinkách, ktoré sú menej tradičných tvarov, vyberte si hodinky s oválnym ciferníkom.

Od vášho vkusu závisí aj výber sfarbenia – hodinky s kovovým náramkom môžu byť sfarbené do zlata či strieborna a ľahko ich zladíte so zlatým náramkom či retiazkou. Veľmi obľúbené sú dámske hodinky vo farebnom vyhotovení rose gold evokujúcom ružové zlato.

Dámske hodinky Tissot a Longines – presnosť, elegancia a odolnosť

Hodinky dámske značky Tissot sú nielen elegantné, ale sú zhmotnením švajčiarskej presnosti. Spoľahnúť sa môžete pritom nielen na presné vyhotovenie a kvalitný strojček tikajúci vo vnútri puzdra, ale tiež na najkvalitnejšie materiály. Vďaka nim je pre dámske hodinky Tissot charakteristická vysoká trvácnosť, čoho dôkazom je aj zafírové sklíčko, ktoré len tak ľahko nepoškriabete. Pozrite si našu ponuku dámskych hodiniek Tissot, zapojte svoju fantáziu a predstavte si, aké skvele by bolo vlastniť aspoň jeden z týchto kúskov.

 

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 34

Nastaviť vzostupne
Stránka
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!