Náušnice

Náušnice sú pre mnohé ženy doplnkom, bez ktorého si ani nevedia predstaviť svoj deň. Ak medzi ne patríte aj vy, určite viete, ako dokážu rozžiariť tvár, dodať pôvab a doplniť váš outfit. Práve preto by ste vo svojej šperkovnici nemali mať iba jeden pár náušníc. Na každodenné nosenie či na špeciálne príležitosti, vhodne zvolené zlaté náušnice dokážu doslova zázraky.

Zlaté náušnice s rôznymi tvarmi a typmi zapínania

Dámske náušnice môžu dokonale odzrkadľovať vašu osobnosť a nechajú vás naplno vyniknúť, či už pôjdete na posedenie s kamarátkami, večierok v luxusnej reštaurácii, alebo budete prežívať iba ďalší z bežných dní. Zlaté náušnice si môžete vybrať v rôznych vyhotoveniach – môžu byť decentné ale aj výstredné, jemné či výrazné, skrátka presne podľa vášho vkusu. Ak hľadáte zlaté náušnice na každý deň, výbornou voľbou budú napichovacie alebo menšie okrúhle náušnice. V prípade, že hľadáte luxusný kúsok, s ktorým zaručene zažiarite, uprednostnite skôr visiace náušnice.

V našej ponuke tiež nájdete náušnice biele zlato, ktoré sa vďaka svojmu farebnému vyhotoveniu budú hodiť prakticky k akémukoľvek outfitu. Náušnice žlté zlato zas krásne vyniknú popri slávnostných šatách a perfektne sa budú hodiť k ostatným šperkom zo žltého zlata. Ak váhate či uprednostniť dámske náušnice zo žltého alebo bieleho zlata, môžete zvoliť aj tzv. kombinované, pri ktorých je žlté a biele zlato v pôsobivom kontraste.

Zlaté náušnice patria do kategórie tých darčekov, ktorými nepohrdne žiadna dáma. Ak túžite po niečom špeciálnom, prípadne hľadáte hodnotný darček, vyberte si náušnice s diamantom alebo jedinečné náušnice s perlou. Nezabudli sme ani na dievčatá. Každú malú princeznú určite potešia detské náušnice ako darček, napríklad k narodeninám, prvému dňu v škole alebo aj za vysvedčenie.

Ako sa starať o zlaté náušnice?

Zlaté náušnice v sebe skrývajú nielen neobyčajný pôvab, ale zároveň majú iba minimálne nároky na údržbu, čo je ich veľká výhoda. Samozrejme, ak pôjdete plávať, do fitka alebo inak športovať, mali by ste si ich dať radšej dolu, inak si ale žiadnu zvláštnu pozornosť nevyžadujú. Stačí, ak zlaté náušnice občas vyleštíte. Vo všeobecnosti ale zlaté náušnice výborne odolávajú vonkajším vplyvom. Ak by časom stratili svoj lesk, obráťte sa na nás a postaráme sa o to, aby boli vaše zlaté náušnice opäť ako nové.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 1040

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!