Obrúčky

Ak sa chystáte uzavrieť manželský sľub, nemôžu vám chýbať svadobné obrúčky. Nezáleží na tom, či si svoje „áno“ poviete v kostole, na exotickej pláži alebo niekde na ceste za dobrodružstvom, sú to práve obrúčky, ktoré vám budú tento spoločný veľký deň navždy pripomínať. Výberu svadobných obrúčok by ste mali preto venovať dostatok pozornosti a rozhodnúť sa podľa vašich spoločných predstáv.

V našej ponuke nájdete pánske aj dámske obrúčky zo žltého zlata, bieleho zlata, prípadne kombinácie oboch. Bez ohľadu na to, či hľadáte nadčasové obrúčky s jednoduchým dizajnom, dekoratívnymi zárezmi, briliantmi alebo zirkónmi, prípadne vás lákajú extravagantné obrúčky, u nás si určite vyberiete.

Zlaté svadobné obrúčky ako symbol manželského sľubu

Svadobné obrúčky, ktoré budú spečatením vašej večnej lásky, môžu presne odzrkadľovať váš vkus a pokojne aj životnú filozofiu. Sú to práve obrúčky, ktoré o vás ako manželskom páre môžu mnohé prezradiť. Zároveň sa práve na svadobné obrúčky mnohí pozerajú ako na určitý symbol. Dizajn svadobných obrúčok, ich farebné podanie a ďalšie detaily môžu pokojne symbolizovať večnosť, oddanosť či manželskú jednotu.

Nech už budete k výberu svadobných obrúčok pristupovať akokoľvek, vždy je dôležité, aký materiál si vyberiete. Aktuálne najobľúbenejšími sú obrúčky biele zlato, a to najmä medzi pánmi. Dámy síce tiež láka najviac biele zlato, no častejšie ako páni sa rozhodujú aj pre obrúčky zo žltého zlata. Pre nerozhodných, alebo všetkých, ktorí by radi obe varianty máme tzv. obrúčky kombinované zlato, teda žlté zlato s bielym v rámci jednej obrúčky.

Pánsky a dámsky model obrúčky môže byť po dizajnovej stránke celkom odlišný, alebo práve naopak, úplne rovnaký. Ochotne vám poradíme, ako si vybrať, aby vaše svadobné obrúčky spolu dokonale ladili. Zároveň si môžete nechať na obrúčku vygravírovať dátum, meno, prípadne akýkoľvek iný text, ktorý bude odkazom a spomienkou na váš „deň D“.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Objednať merací prúžok Objednať merací prúžok

Položky 1-12 z 294

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!