Tissot

Značka

Hodinky Tissot právom patria medzi ikony hodinárskeho priemyslu. Táto značka hodiniek bola založená ešte v roku 1853 a tento odkaz dodnes nájdete na ich ciferníkoch. Ak patríme medzi priaznivcov tradičných hodiniek, pánske, resp. dámske hodinky Tissot by vo vašej výbave určite nemali chýbať. 

Tissot hodinky potešia aj náročných

Značka Tissot má za sebou viac ako 160 ročnú históriu a zďaleka by neboli také populárne, ak by nevynikali svojou kvalitou a spracovaním. Sme presvedčení, že hodinky Tissot potešia aj tých náročnejších. Dámy aj pánov si tieto hodinky získajú svojou očarujúcou eleganciou a poteší tiež príjemná cena. Nadčasový dizajn je zárukou, že aj po rokoch si budete svoje hodinky Tissot nasadzovať na svoje zápästie s hrdosťou a potešením.

Hodinky Tissot športové aj s puncom elegancie

Jedným z dôvodov, prečo sú hodinky Tissot tak populárne je aj pestrosť v rámci modelových radov. Vybrať si totiž môžete hodinky Tissot, ktoré sú maximálne elegantné a pôsobia vyslovene luxusne, pánov v tomto smere potešia masívne kovové náramky alebo luxusné kožené remienky, pričom dámy určite ocenia kovové náramky so zaujímavým tvarovaním.

Na druhej strane, hodinky Tissot sú tou vhodnou voľbou aj vtedy, ak netúžite len po elegancii. V ponuke tejto značky totiž nájdete viaceré modely so športovým dizajnom, napokon práve značka Tissot sa v priebehu rokov stala oficiálnou časomierou na viacerých športových podujatiach. Aj v prípade, ak si vyberiete športové hodinky Tissot sa môžete spoľahnúť na ich vysokú kvalitu a odolnosť.

Na záver už iba dodajme, že vybrať si pánske či dámske hodinky môže byť celkom oriešok, ak vyberáte hodinky ako darček a neviete si rady, neváhajte sa na nás obrátiť.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 25

Nastaviť vzostupne
Stránka
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!