Biele zlato

Farba zlata

Náhrdelníky z bieleho zlata sú vyjadrením luxusu a elegancie. Oceníte ich predovšetkým pri slávnostných a inak výnimočných udalostiach, kedy musí byť váš outfit a vzhľad dotiahnutý do dokonalosti.

Naše náhrdelníky z bieleho zlata ulahodia každému typu postavy aj osobnému štýlu. Výrazný náhrdelník z bieleho zlata je klenotom, ktorý sa bude krásne vynímať na vašom dekolte. Tenší náhrdelník biele zlato zas bude menej nápadným šperkom, popri ktorom vyniknú aj ďalšie vaše šperky. Mimochodom, náhrdelníky z bieleho zlata sa dajú výborne kombinovať s náramkami v rovnakom štýle a sme presvedčení, že s touto kombináciou sa z vás stane hviezda každého večierku alebo plesu.

V čom spočíva krása zlatých náhrdelníkov?

Možno si kladiete otázku, prečo by ste mali chcieť práve zlatý náhrdelník, ak už vo svojej šperkovnici máte niekoľko retiazok? Odpoveď je pritom celkom jednoduchá. Zlaté náhrdelníky sú v porovnaní s retiazkami už na prvý pohľad výraznejšie. Tvoria ich totiž väčšie články pospájané do pôsobivého celku, pričom zadná časť náhrdelníka je upravená tak, aby sa vám zlatý náhrdelník pohodlne nosil a zároveň aby sa do týchto miest nezachytávali nečistoty. Ak by ste chceli výrazný efekt zlatého náhrdelníka ešte podporiť, uprednostnite trblietavý náhrdelník so zirkónmi a nezabudnite ho doplniť náramkom v rovnakom štýle.

Vďaka vyššie spomenutým vlastnostiam je náhrdelník z bieleho zlata vhodný najmä k spoločenskému oblečeniu, plesovým šatám či večerným róbam, jednoducho vždy vtedy, keď potrebujete vyzerať maximálne elegantne. Vyberte si u nás náhrdelník z bieleho zlata, s ktorým naplno vynikne vaša zmyselnosť a pôvab.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 118

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!