Pánske

Typ náramku

Pánske náramky sú jedinečným doplnkom pre každého sebavedomého muža, ktorý sa nebojí vyjadriť svoj osobitý štýl a dokáže svoje oblečenie vkusne zladiť. Náramok pre muža je spravidla hrubší, čím len zdôrazňuje svoju hodnotu, silu a pánskemu zápästiu aj punc luxusu. Uvedomujeme si, že práve pánske náramky musia neraz čeliť neľahkým nástrahám každodenného života a preto je dôležitá ich pevnosť a kvalitné vyhotovenie.

 Uprednostnite pánsky náramok zo zlata

Náramok ako šperk vyjadruje osobný štýl, dotvára outfit a je vizuálne zaujímavým doplnkom muža každej vekovej kategórie. Ak vám ide o výdrž a maximálny efekt, vyberte si z ponuky pánskych náramkov zo zlata. Náramky z tohto drahého kovu sú hodnotným šperkom, ktorý ocenia všetci muži a sme si istí, že zlatý pánsky náramok každý muž hrdo vystaví na obdiv. Pánske náramky z našej ponuky urobia radosť každému – vyznávačom žltého ale aj bieleho zlata, pre pánov uprednostňujúcich extravaganciu máme zas pripravené náramky z kombinovaného zlata.

 

Zlatý pánsky náramok ako hodnotná spomienka

 

Rovnako ako dámske náramky, tak aj tie pánske môžu pripomínať dôležitú udalosť, dátum, prípadne meno. Stačí do náramku pridať zlatú platničku s gravírovaním a váš náramok razom získa na exkluzivite. Pánsky náramok s vygravírovaným dátumom narodenia dieťaťa, jeho menom, prípadne s dátumom svadby určite poteší a stane sa obľúbeným doplnkom.

Pánske náramky si vyberte vo farebnom vyhotovení, ktoré vám je najbližšie. Ak napríklad nosíte hodinky s kovovým strieborným náramkom, určite si vyberte náramok z bieleho zlata. Ak máte zlaté hodinky, retiazku či iný šperk, jasnou voľbou bude pánsky náramok zo žltého zlata.  

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 26

Nastaviť vzostupne
Stránka
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!