Napichovacie

Typ náušníc

Zlaté puzetové náušnice sú obľúbeným artiklom pre ženy všetkých vekových kategórií. Vyrábajú sa v rôznych štýloch, od jednoduchých a nenápadných až po honosné a zdobené. Často sa vyberajú na dozdobenie oblečenia alebo dodanie elegancie. Zlato je klasickou voľbou šperkov, pretože nikdy nevyjde z módy a dobre sa kombinuje s väčšinou outfitov.

 

Zlaté napichovacie náušnice sú dokonalým spôsobom, ako dodať každému oblečeniu nádych elegancie. Sú tiež skvelým spôsobom, ako oživiť svoj vzhľad, a môžete ich zladiť s akýmkoľvek oblečením, aby ste dosiahli jemný a elegantný vzhľad. Vďaka širokej ponuke zlatých náušníc na cvočky si určite nájdete ten správny pár.

Vyberajte náušnice so širokej ponuky

Zlaté napichovacie náušnice sú klasickou voľbou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Či už hľadáte jednoduchý pár alebo niečo prepracovanejšie, budete môcť nájsť dokonalý pár, ktorý bude vyhovovať vášmu štýlu. Vďaka množstvu rôznych vzorov, z ktorých si môžete vybrať, si určite nájdete dokonalý pár zlatých náušníc.

Starostlivosť

Starostlivosť o zlaté náušnice je jednoduchá a vyžaduje len niekoľko jednoduchých krokov. Najprv ich pravidelne čistite mäkkou handričkou, aby ste odstránili všetky nečistoty alebo prach. V prípade potreby môžete použiť aj jemné mydlo. Nezabudnite ich uložiť na bezpečné miesto, keď ich nenosíte. Pomôže to zabrániť ich poškriabaniu alebo znehodnoteniu. A nakoniec, pred plávaním alebo sprchovaním si náušnice vždy vyzlečte, aby ste zabránili poškodeniu vodou.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 319

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!