Kľúčenky

Typ doplnku

Zväzok kľúčov je nevyhnutnou a každodennou súčasťou výbavy každého aktívneho človeka. Sám o sebe však tiež môže pôsobiť elegantne a luxusne, najmä ak ho doplníte tou správnou kľúčenkou. Luxusné kľúčenky zo zlata sú nielen nápaditým a originálnym darčekom, ale aj spoľahlivým spôsobom ako aj bežný zväzok kľúčov povýšiť na celkom novú úroveň. Za svoje kľúče sa tak rozhodne nebudete musieť hanbiť, naopak s luxusnou kľúčenkou ich budete radi vystavovať na obdiv.

 Luxusné kľúčenky zo zlata s rôznymi tvarmi

Kľúčenka nemusí byť iba ozdobou vášho zväzku kľúčov, ale tiež vyjadrením vašich sympatií k určitej značke. Máme pre vás luxusné kľúčenky s logom BMW, Volkswagen, Mercedes, Jaguar a ďalších automobiliek. Týmto spôsobom si svoje kľúče od auta môžete dozdobiť luxusným kúskom zo žltého zlata, s ktorým zaručene vyniknete vždy, keď budete mať kľúče po ruke. Naše luxusné kľúčenky samozrejme nie sú určené iba pre nadšencov automobilových značiek. Nájdete u nás tiež luxusné kľúčenky zo zlata v tvare kruhu alebo hviezdy.

Luxusné kľúčenky v našej ponuke sú vyrobené zo žltého zlata, ktoré im dodáva trvácny lesk. Nemusíte sa tak obávať, že by kľúčenka už po pár mesiacoch a necitlivom zaobchádzaní stratila na atraktivite. V prípade viacerých kľúčeniek sme zvolili kombináciu žltého a bieleho zlata, ktorá umožňuje na samotnej kľúčenke vyniknúť aj tým najmenším detailom. Túžite mať zväzok kľúčov ako nikto iný, prípadne túžite vybrať zaujímavý a originálny darček? Naše luxusné kľúčenky splnia očakávania aj tých najnáročnejších!

 

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

6 položiek

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!