Detské náušnice

Typ náušníc

Detské náušnice sú ideálnym darčekom pre všetky menšie aj väčšie slečny, ktoré ešte len začínajú nosiť šperky. Už v útlom veku sú to práve náušnice, ktoré sú považované za prvý „ozajstný“ šperk a dievčatá sú na ne spravidla veľmi hrdé. Detské náušnice sú tak nielen darčekom, ale často aj spomienkou na celý život a v šperkovnici budú mať vždy svoje špeciálne miesto. Detské náušnice sa preto oplatí vyberať naozaj svedomito, uprednostniť by ste mali predovšetkým kvalitné a zdravotne nezávadné materiály, ktoré vydržia aj menej šetrné zaobchádzanie a svoju krásu si zachovajú po dlhú dobu. Z tohto pohľadu sú preto práve zlaté detské náušnice tou najlepšou voľbou.

Detské náušnice majú byť nielen krásne, ale aj bezpečné a odolné

Pri výbere detských náušníc sa neorientujte iba podľa vzhľadu, ale tiež kvality materiálu a odolnosti, pričom veľmi dôležitý je tiež spôsob zapínania. Práve detské náušnice toho musia veľa zvládnuť, najmä pri detskom šantení a hrách v kolektíve. Odporúčame preto vybrať náušnice, pri ktorých je minimalizované riziko nechceného uvoľnenia či zatrhnutia. Zlaté detské náušnice v našej ponuke sa práve preto vyznačujú bezpečným uzatvárateľným mechanizmom, ktorý je zároveň pohodlný aj pri dlhom nosení. Navyše, vybrať si u nás môžete z rôznych veselých motívov detských náušníc, ktoré na detskej tvári určite vyčarujú úsmev. Čo tak napríklad roztomilé náušnice zo zlata v tvare zajačikov, kvetiniek alebo lienok zdobených emailom?

Kladiete si otázku, pri akej príležitosti je najvhodnejšie darovať detské náušnice? Univerzálna odpoveď v tomto prípade neexistuje, no veľmi často dostávajú malé slečny svoje prvé náušnice pri príležitosti krstín, narodenín, prípadne prvého dňa v škole či škôlke. Zlaté detské náušnice sú v každom prípade darčekom, pri ktorom zaplesá srdce každej malej slečne bez ohľadu na to, pri akej príležitosti ho podarujete.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 102

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!