Pánske hodinky

Zákazník

Pánske hodinky sú šperkom a nevyhnutným doplnkom väčšiny mužov. Luxusné hodinky pánske môžeme neraz považovať za vyjadrenie osobného štýlu, postojov a veľmi často sú práve hodinky tou pomyselnou bodkou za celým outfitom. Pánske hodinky TissotLongines dokonale vystihujú slová ako elegancia, presnosť a tradícia. Sú preto určené pre každého muža, ktorý dokáže oceniť dielo hodinárskeho umenia a vysokú kvalitu spracovania.

 Pánske hodinky k obleku aj na voľný čas

Ak nosíte pánske hodinky, určite viete, ako dobre dokážu doplniť váš outfit. Jedny hodinky vo výbave však často nestačia. V prípade, ak nosíte obleky, určite viete, že výberom športových hodiniek skôr dojem z celého vášho outfitu pokazíte. Lepšie je preto vybrať si hodinky elegantné a luxusné, ktoré váš oblek či samotnú košeľu vhodne doplnia. Či už si vyberiete pánske hodinky s kovovým alebo koženým remienkom, záleží už len od vás.

V prípade, že sa vám hodinky nechce často striedať, vybrať si môžete hodinky, ktoré sa dizajnovo hodia na voľný čas a aj na špeciálne príležitosti. Viaceré modely pánskych hodiniek Tissot ponúkajú vyvážený dizajn, takže zobrať si ich budete môcť rovnako k tričku a džínsom, ako aj k pracovnému obleku s kravatou.

Luxusné pánske hodinky, ktoré s vami udržia krok

Odolávať nástrahám bežných dní môže byť niekedy náročnejšie než sa zdá. Pánske hodinky Longines a Tissot sú na to však dokonalo pripravené. Kvalitné vyhotovenie remienka a dostatočne odolného puzdra sú zárukou, že vám hodinky bez akéhokoľvek zaváhania vydržia roky. Ich ciferník navyše chráni zafírové sklíčko, ktoré sa môže pochváliť extra vysokou odolnosťou. Ani po rokoch nosenia tak na sklíčku neuvidíte žiaden škrabanec.

Teraz to už záleží iba od vás. Vyberte si z našej ponuky pánske hodinky značky Longines alebo Tissot a doplňte svoj šatník o hodnotný kúsok, ktorý vám pri každodennom aj príležitostnom nosení bude robiť maximálnu radosť.

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 42

Nastaviť vzostupne
Stránka
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!