Pánske zlaté retiazky

Typ retiazky

Nosenie šperkov sa týka aj pánov. Vynikajúcim príkladom sú pánske retiazky, ktoré hneď po prsteňoch paria medzi veľmi obľúbené spôsoby, ako muži dopĺňajú svoj zovňajšok. Pánske zlaté retiazky sú spôsobom, ako dodať outfitu tú správnu iskru, prípadne sú spomienkou na dôležité životné udalosti. Zlatá retiazka od rodičov pri príležitosti 18. narodenín, či pánska retiazka od prvej priateľky sú jednoducho šperky, ktoré v živote muža budú mať vždy špeciálne miesto. Na kvalitné zlaté retiazky pánske nemožno tiež pozerať iba ako na šperk, ale tiež ako na predmet, ktorý si na dlhé roky uchová svoju hodnotu.

Vyberáte pánsku retiazku ako darček?

Ak ste zavítali do kategórie pánske retiazky s cieľom vybrať darček pre vášho blízkeho, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Zlatá retiazka pánska v našej ponuke môže mať totiž rôzne podoby, vyrábame ich zo žltého ale aj bieleho zlata. Pomerne netradičnou kombináciou je tzv. kombinovaná pánska retiazka, kedy je časť vyhotovená zo žltého zlata a časť zo zlata bieleho. Pri výbere je dôležité vziať do úvahy rozmery retiazky – teda najmä jej dĺžku a šírku. Čím bude retiazka širšia, tým bude pôsobiť výraznejšie. Snažte sa preto podľa rozmerov vybrať tak, aby sa hodila k telesným proporciám obdarovaného.

Aj v prípade pánskych modelov platí, že nie je retiazka ako retiazka. Pánske retiazky si môžete vybrať v rôznych štýloch, evergreenom je napríklad retiazka typu figaro, nemenej obľúbené sú aj retiazky panzer a prehliadnuť samozrejme nemôžeme ani zlatú retiazku s kráľovským vzorom určenú pre pánov, ktorí si potrpia na luxus. Pri pánskych retiazkach je zvlášť dôležitá pevnosť, aby dokázala ľahko odolať všetkým nástrahám každodenného nosenia.

 

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Položky 1-12 z 15

Nastaviť vzostupne
Stránka
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!