Zlaté prstene bez kameňa

Typ prsteňa

Zlaté prstene bez kameňa sú módnym doplnkom, ktoré sa už od nepamäti tešia veľkej popularite. Celozlaté prstene podčiarkujú osobnosť a odrážajú nekonečnú krásu a vkus človeka. Patria medzi najvyhľadávanejšie darčeky. Radi vám poradíme, ako vybrať správnu veľkosť zlatého prsteňa bez kameňa či vytvoriť z neho osobný šperk gravírovaním vlastného nápisu. Zlatý prsteň bez kameňa vás bude tešiť dlhé roky.

Zlato je drahý kov, ktorý časom nestráca svoju hodnotu. Zlato je tiež ideálnym materiálom pre alergikov, pretože nie je alergénne. Zlaté prstene sú k dispozícii v rôznych verziách - v rôznych šírkach a hrúbkach pásu, s rôznymi povrchovými úpravami. Zlaté prstene bez kameňov sú ideálnym darčekom na špeciálne príležitosti, ako sú výročia, svadby alebo Vianoce. Zlatý prsteň je nadčasový šperk, ktorý nikdy nevyjde z módy.

V našom online obchode nájdete široký výber krásnych zlatých prsteňov bez kameňa. Ponúkame zlaté prstene v rôznych dizajnoch a štýly pre každý vkus. Či už hľadáte jednoduchý zlatý prsteň alebo prepracovanejší prsteň s gravírovaním, určite pre vás máme dokonalý šperk.

Starostlivosť o prsten bez kameňa

Je rovnako jednoduchá ako starostlivosť o akýkoľvek iný šperk. Prsteň jednoducho očistite mäkkou handričkou a jemnou vodou a mydlom. Nepoužívajte drsné chemikálie alebo čistiace prostriedky, pretože môžu poškodiť povrchovú úpravu vášho zlatého prsteňa. Keď prsteň nenosíte, uložte ho do mäkkého puzdra alebo šperkovnice, aby ste zabránili poškriabaniu.

Zlatý prstene sú skvelým doplnkom každej zbierky šperkov. Sú ideálne na každodenné nosenie alebo na dozdobenie outfitu na špeciálnu príležitosť. Pri správnej starostlivosti vám zlatý prsteň vydrží celý život.

 

 

 

Zobraziť viac...

Zobraziť menej

Objednať merací prúžok Objednať merací prúžok

Položky 1-12 z 56

Nastaviť vzostupne
na stránku
Prečo Amawell

Najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov.

Viac o Amawell  

Veľký výber šperkov a už viac ako 30 rokov na trhu

Ku všetkým diamantom certifikát kvality

Doručenie a darčekové balenie zadarmo

Vlastný zlatník na predajni VIVO!